0 0
Read Time:32 Second

Rezultate finale Consiliul Județean Dolj : PSD- 21 mandate, PNL- 9, AUR – 3 și ADU- 3

Ora 20:00

Partidul Social Democrat150.96754,89%0
Partidul Național Liberal64.39023,41%0
Alianța pentru Unirea Românilor25.3269,21%0
ALIANȚA DREAPTA UNITĂ USR – PMP – FORȚA DREPTEI22.1058,04%0
PARTIDUL S.O.S. ROMÂNIA7.6222,77%0
PARTIDUL OLTENILOR2.7651,01%0
PARTIDUL LIGA ACȚIUNII NAȚIONALE1.8850,69%0

Ora 10:00

PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT138.50955,3%0
PARTIDUL NAȚIONAL LIBERAL58.24223,25%0
ALIANȚA PENTRU UNIREA ROMÂNILOR23.0249,19%0
ALIANȚA DREAPTA UNITĂ USR – PMP – FORȚA DREPTEI19.5947,82%0
PARTIDUL S.O.S. ROMÂNIA6.8852,75%0
PARTIDUL OLTENILOR2.4870,99%0
PARTIDUL LIGA ACȚIUNII NAȚIONALE1.7160,69%
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
0 Shares

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Lasă un răspuns